„EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon EMGAZ - powrót do strony głównej „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon
Polish
Polski
English
English
„EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon
 
O firmie
Historia i Aktualności
Produkcja i Targi
Referencje i wyróżnienia
Oferta
 
Cennik
 
Strona główna
 
 
„EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon O firmie - Historia i Aktualności „EMGAZ” Producent dystrybutorów Dragon
 

W dniu 31.10.2001 wyodrębniła się z firmy ELEKTROMETAL S.A. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością EMGAZ, w celu realizacji zamierzeń i zadań związanych z rynkiem paliwowym a zwłaszcza z gazem LPG, CNG i produkcją dystrybutorów dla autogazu. ELEKTROMETAL S.A., jako największy poddostawca elementów składowych dystrybutorów DRAGON, posiada wdrożony system zapewnienia jakości ISO 9001 i stosuje ścisły reżim technologiczny na wszystkich etapach wytwórczości.

Firma Emgaz jako jedna z nielicznych w kraju jest członkiem amerykańskiej organizacji PEI zrzeszającej najlepsze firmy z branży paliwowej z całego świata. Emgaz wystawia regularnie swoje produkty na targach krajowych jak i zagranicznych. Nasze produkty zostały docenione między innymi na targach Forum Gazowe.

EMGAZ sp. z o.o. to wiodący krajowy producent dystrybutorów LPG z preselekcją. Wraz z CHEMET S.A., największym w Polsce producentem zbiorników LPG dla autogazu i systemów grzewczych, prowadzi działalność w zakresie kompleksowej realizacji stacji LPG, które posiadają dopuszczenia zarówno w kraju jak i zagranicą.

 

Oferujemy w pełni wyposażone stacje LPG (sprzedaż, leasing i dzierżawa), wszelkiego typu armaturę i akcesoria do stacji LPG i paliwowych - dystrybutory DRAGON, zbiorniki LPG CHEMET, pompy, wiaty nad dystrybutory, zawory obejściowe, zawory nadmiarowe, przepływomierze i liczydła dystrybutorów, pistolety, węże oraz termodensymetry do kontroli jakości gazu.

Posiadamy stanowisko do legalizacji pierwotnej i wtórnej dystrybutorów LPG i świadczymy usługi w tym zakresie.

Wykonujemy 24 h serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Służymy doradztwem technicznym i serwisem.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie
  powiększ
 
do góry
 
 
Webdesign OSI Go3.pl 2005